Jobs
 1. Home
 2. 10+ hours
 3. Course detail

Baştan Sona İngilizce Eğitimi — Sıfırdan Başlayanlar İçin

 • Job DurationUdemy
 • Job Duration36 hours worth of material
 • Job DurationPaid Course

Project detail


Overview

İngilizce öğrenmeye yeni başlayanlar için baştan sona (A1 — C1 seviye) tüm konuları içeren kapsamlı İngilizce kursu

What you’ll learn:

 • Bu kursumuzu tamamladıktan sonra Temel (Elementary) Seviyeden, İleri (Advanced) seviyeye kadar tüm İngilizce Dil Bilgisi konularını öğrenmiş olursunuz.
 • Kurs sonunda temel, orta ve ileri seviyede cümle kurabilir, okuduğunuz ve duyduğunuz cümleleri anlayabilir, yabancılarla rahatça iletişim kurabilirsiniz.
 • Her video dersimizin sonunda sizler için hazırladığımız quizler ile binlerce soru çözebilecek ve eklediğimiz PDF dosyalar ile öğrenmenizi pekiştirebileceksiniz.
 • Ayrıca kurs ile birebir uyumlu olan kitaplarımızı da bitirebilir ve kitaplardaki aktiviteler ile öğrenmenizi kalıcı hale getirebilirsiniz.
 • İngilizce öğrenmeye yeni başlayanlar ve İngilizce bilgisi olup baştan itibaren tekrar ederek ileri seviyeye ulaşmak isteyenler için mükemmel bir kaynaktır.
 • Gerçek İngilizce öğretmenleri ile birebir çalışma fırsatına sahip olacaksınız. Sorularınızı bize sorabileceksiniz ve cevaplanmayan sorunuz kalmayacak.

Değerli Öğrencimiz,

UDEMY İngilizce Eğitim Programımızı hizmetinize sunduğumuz için çok mutluyuz. Avrupa Ortak Dil Kriterlerine uygun olarak hazırlanan video derslerimiz ile bu güne kadar öğrenmeye çalıştığınız tüm seviyeleri kapsayan İngilizce dil yapılarını farklı bir Türkçe açıklama mantığı ile çalışabilecek ve kısa sürede ilerleme kaydedebileceksiniz.

Video derslerimizde başlangıçtan en ileri seviyeye kadar tüm konularaçık, kısa ve sade bir anlatımla açıklanmıştır. Her videonun arkasından aktivite sorularıyla desteklenen bu anlatımlar öğrendiğiniz yapıları unutmamak üzere hafızanıza işleyecektir. Soru çözümü ve konu tekrar videoları ile öğreten eğitim modelini benimseyen programımızile öğrendiğiniz yapılar ve kelimeler daha kalıcı olacaktır.

Aktiviteler “sarmal sistem” içinde sıralanmıştır. Yani gördüğünüz bir yapı ile ilgili bir aktiviteyi ilerleyen aşamalarda tekrar tekrar göreceksiniz. Yine, sonraki ünitelerde göreceğiniz bazı yapılar önceki aktiviteler içinde karşınıza çıkar, böylece zihniniz konulara hazırlanır.

Kursumuzun içeriği:

 • 36 SAAT (236 adet) konu anlatım videosu.

 • 2000+ Test Sorusu: Her dersten sonra bir quiz.

 • Progress Testler: Seviye geçişlerinde ilerlemenizi ölçen kapsamlı sınavlar.

 • 149 adet PDF dosya: Derslerde gördüğünüz kelimeleri çalışmanızı sağlayacak kelime dosyaları.

 • Gramer ve kelime tekrar dersleri: Her iki dersten sonra tekrar dersleriyle öğrenmenizi sağlamlaştıracaksınız.

 • Reading analiz videoları: Orta seviyeden itibaren her iki dersten sonra bir reading analiz videosu ile öğrendiğiniz yapıları ve kelimeleri pekiştireceksiniz.

 • Test Çözüm Videoları: Her bölümün sonunda o bölümdeki testlerin tümünün çözüm videosu.

 • Soru & Cevap etkileşimi: Şu ana kadar tüm öğrencilerimizin sorularına hızla cevap verdik. Cevaplanmayan sorunuz kalmayacak.

 • Sürekli güncelleme: Kurs sürekli güncellenmekte ve yeni dersler eklenmektedir. Bir kez kayıt olduktan sonra güncellemelere ömür boyu erişebileceksiniz.

Video anlatımlarımız kitaplarımızdaki konularla paralel gitmektedir ve içerdikleri binlerce soru ile öğrenmenizi desteklemektedir.Yani kitaplarımızı da ayrıca satın alabilirsiniz veUdemy videoları ile çalışırken bir yandan da kitaplarımızdaki aktiviteleri çözerek öğrenmenizi pekiştirebilirsiniz.

Sıfırdan en ileri seviyeye kadar 3’lü set olarak hazırladığımız kitaplarımız:

 • Temel İngilizce Dil Bilgisi — (A1 & A2 Seviye)

 • Develop Your Grammar — (B1 & B2 Seviye)

 • Advance Your Grammar — (C1 & C2 Seviye)

GÜNCELLEME (EKİM 2021) : Kelime Aktiviteleri

Kursumuza kelime aktiviteleri ekledik. Kelime alıştırmalarına birkaç video derste bir kaynaklar bölümünden erişebilirsiniz. Bu egzersizler sayesinde seviyenize göre kelimeleri çeşitli aktivitelerle çözebilecek ve öğrendiklerinizi pekiştirebileceksiniz.

GÜNCELLEME (MAYIS-HAZİRAN 2020) : Kur Atlama Sınavları

Kursumuza orta seviyeye geçişte ve kurs sonunda 100’er soruluk iki adet kur atlama sınavı eklenmiştir. Sınavda hata yaptığınız soruları konu başlıklarıyla birlikte görüp eksik olduğunuz konuları tekrar çalışabileceksiniz.

GÜNCELLEME (NİSAN-MAYIS 2020) : Quiz Çözüm Videoları

Her bölümün sonuna o bölümdeki tüm quiz sorularının çözümlerini içeren videolar yüklüyoruz. Böylece aklınıza takılan ve çözemediğiniz hiçbir soru kalmayacak.

BÜYÜK GÜNCELLEME (MART-NİSAN 2020) : Reading Analizleri

Kursumuza İngilizce okuma parçaları dersleri ekledik. Artık orta seviyeden itibaren öğrendiğiniz yapıları ve kelimeleri okuma parçalarımızla birlikte pekiştireceğiz. Eklediğimiz 38 adet reading (okuma parçası) ile kursumuz artık çok daha kapsamlı.

Udemy platformundaki konu anlatımlarımızdan bazılarını MyECO youtube kanalımızda da görebilirsiniz. Youtube üzerinde KONUANLATIMvideolarımızın bir kısmını ücretsiz izleyebilirsiniz, ancak her bir videonun arkasından aktivitelerini çözmek ve daha fazla video ile eğitiminizi zenginleştirmek için Udemy platformundaki video derslerimiz size çok faydalı olacaktır.

Video programımızı sürekli geliştirmek amaçlı düzenli olarak soru ve video eklemeye devam ediyoruz. Düzenli çalışmanız durumunda, eğitim programının sonuna geldiğinizde tüm İngilizce gramer konularına hakim olacak, kelime haznenizi geliştirecek ve okuyup dinlediğinizi anlayabilir durumda olacaksınız. Video derslerimizde öğrendiğiniz konuları daha fazla pratik yapmak için;

 • kitaplarımızdaki soruları çözebilir,

 • İngilizce bilenlerle veya yabancılarla pratik yapabilir,

 • yabancı dizi ve film izleyebilir,

 • seviyenize uygun İngilizce kitaplar okuyabilirsiniz.

%100 öğrenci memnuniyeti ve 30 gün para iade garantisi

Kursumuz %100 memnuniyet garantilidir. Eğer memnun kalmazsanız 30 gün içinde iade edebilir ve ödediğiniz tüm parayı geri alabilirsiniz.

Ayrıca, kursumuzu satın aldıktan sonra bizimle doğrudan iletişime geçebilir, kurduğumuz messenger gruplarına dahil olabilir ve takıldığınız yerlerde dilediğiniz zaman bize ulaşma imkanına sahip olursunuz.

Saygılarımızla

Seçkin ESEN & Akın DEMİR

Industry Categories

Languages required

Related Courses