Jobs
  1. Home
  2. Accounting and Finance
  3. Company detail
employer

About “Promyczek”

Zapraszamy serdecznie do naszego Przedszkola Niepublicznego «PROMYCZEK» w Bielsku-Białej, które istnieje od 1 września 2010 roku.

Jesteśmy placówką przeznaczoną dla maluchów w wieku przedszkolnym od 2,5 do 6 lat.

Przedszkole czynne jest przez 5 dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku, przez cały rok, w godzinach od 7:00 do 17:00.

Posiadamy wszelkie niezbędne dokumenty, w tym zaświadczenie o wpisie do rejestru przedszkoli niepublicznych Miasta Bielsko-Biała o numerze MZO-4320/256/09/EL.

W naszej placówce realizujemy nauczanie i wychowanie oparte na podstawie programowej wychowania przedszkolnego oraz programach pracy zatwierdzonych przez Ministerstwo Edukacji i Nauki.

Przedszkole «PROMYCZEK» zostało stworzone z myślą o dzieciach, co potwierdza wykształcona, doświadczona kadra nauczycielska oraz wysoki standard naszych pomieszczeń.

Całkowita powierzchnia naszego przedszkola to 560m2, a dysponujemy pięcioma nowoczesnymi salami zajęć oraz dostępem do łazienek, przystosowanych dla maluchów.

Dbamy o rozwój dzieci nie tylko w salach, dlatego stworzyliśmy dwa bezpieczne, kolorowe place zabaw o powierzchni 20 arów oraz 4 arów.

W każdej sali znajduje się wideodomofon, umożliwiający wizualną identyfikację osób odwiedzających nasze przedszkole.

Zapewniamy bezpieczeństwo dzieci poprzez monitoring całego obiektu, który działa przez całą dobę.

Posiadamy również duży parking dla rodziców.

 

Przedszkole Niepubliczne «PROMYCZEK» | Przedszkole Bielsko
ul. Podgórna 12
43-305 Bielsko-Biała
tel. 511 630 590

Posted projects

No projects posted yet by this employer.